niedziela, 15 stycznia 2012

Zestaw 'Czerwień, kwiatki i liście' //The Set 'Red, the Flowers and the w Leaves'

Mam przyjemność zaprezentować mój pierwszy komplecik zrobiony z włóczki  akrylowej w bardzo dobrym gatunku, w przepięknym czerwonym kolorze. Zestaw składa się z czapeczki przylegającej do głowy (ale nie nazbyt ściśle) oraz szerokiego i długiego szala w tym samym kolorze. Całość została wykonana na drutach.


Komplecik został ozdobiony kwiatkami i liśćmi wykonanymi na szydełku i naszytymi niewidocznym ściegiem.Kwiatki są dwojakiego rodzaju i różnej wielkości, w odcieniach żółtego, natomiast liście są w kolorze ciemnozielonym (niestety, na zdjęciach wyszły prawie czarne - to mój niedoskonały aparat :( ) i też są różnej wielkości.Zestaw bardzo się spodobał i 'na pniu' znalazł nabywcę, który jak dotąd jest bardzo zadowolony, a właściwie bardzo zadowolona.
Oczywiście, gdyby jeszcze komuś przypadł do gustu, zawsze mogę wykonać podobny. Jeśli ktoś chciałby spytać o jakieś szczegóły, zapraszam - z przyjemnością odpowiem :)


Zdjęcia 'z modelką' zostały przygotowane przez moją córkę, Martę - zapraszam i na jej stronę http://martadzikowska.blogspot.com

Naprawdę warto zajrzeć :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...